Evde Sivilce İzi Maskesi Nasıl Yapılır?

Evde Sivilce İzi Maskesi Nasıl Yapılır?
Sivilce izlerinden nasıl kurtulacağınız konusunda birçok araştırma yapılıyor. Ancak bazı testlere göre sağlıklı bir tedavi için doğal yöntemler önerilmektedir. Örneğin ev yapımı sivilce izi maskeniz için yoğurt, yumurta, bal ve süt kullanabilirsiniz. Akne izlerini temizlemek için bu malzemeleri etkilenen bölgenize uygulayın.

denizli escort olarak Bu size yetmiyorsa, sivilce izi tedavisini daha etkili hale getirmek için kil maskesi de deneyebilirsiniz. Turba bu yöntemin kullanılmasında kullanılan malzemelerden biridir; eski ormanlardan gelen tortulardan yapılmıştır. Bu kil maskesini sivilce izi tedaviniz için kullanacaksanız, maskenin koyulaşması için mutlaka ısıtılması gerekmektedir.

Kil ve titanyum dioksit ile karışımları da deneyebilirsiniz. Karışım, lekelerin çıkarılmasının zor olduğu melazma üzerinde iyi çalışır. Bir maske yapmadan önce kil veya kili bir saat öğütün. Ardından, karışımı titanyum dioksit veya yumurta akı ve biraz su ile karıştırarak sivilce izlerinin olduğu yüzünüze uygulayabileceğiniz bir macun yapın. En yeni çalışmalar ve araştırmalar, yüzdeki sivilce izlerini gidermek için UV ışığından yararlanmanın da mümkün olduğunu gösteriyor.

Tedavilerin etkileriyle birlikte yeni ve heyecan verici tedavilerin yakın zamanda mağazalara veya piyasaya çıkması bekleniyor. Sivilce izlerinden kurtulmak için tedavi olabilirken, tedaviyi yaparken yüzünüze sürmeniz gereken ürünler gibi bazı şeylere dikkat etmeniz de önemlidir. Cilt bakımınız için ikiden fazla ürün kullanmamanız önemlidir. Normal ürünlerinizi birkaç gün kullanın, ardından daha net bir cilt sunan bazı ürünleri araştırın. Çoğu ürün, sitelerinde sivilce izlerinden nasıl kurtulacağınıza dair bilgiler sunar.

Yeni güzellik ürünlerine sahip olmayı mı düşünüyorsunuz? Komen, Ahududu Keton Özü içeren doğal bir üründür. Ahududu Keton Özü, zaten vücudunuzda bulunan yağlar üzerinde iyi çalışır. Yağlar genellikle vücutta depolanır ve bu da akne oluşumunda önemli bir rol oynar.